“MARKA ŞEHİR OLMA YOLUNDA BÜYÜK BİR HAMLE”

halilRize Gençlik Spor İl Müdürü Halil PEHLİVAN “Rize Marka Şehir olma yolunda büyük bir hamle yaptı”dedi

Rize Gençlik Spor İl Müdürü Halil PEHLİVAN “Çaykur Rizesporumuz Süper Lige çıkarak taraftarlarını sevince boğdu. PTT 1. ligde 2013 yılını şampiyon tamamlayan Rizespor Süper Lige adım attı”dedi

Çaykur Rizespor’u bu büyük başarısından dolayı kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü yaptığı açıklamasında :

Rize marka şehir olma konusunda çok büyük bir adım atmıştır.Bu başarıda emeği geçen başta Kulüp Başkanımız Metin Kalkavan olmak üzere Mustafa Denizli’yi , futbolcuları tebrik ediyorum. Yaz kış demeden ilgisini eksik etmeyen büyük taraftarımızada şükranlarımı sunuyorum dedi.

Sporun insanımızın moral değerlerinin yüksek tutulmasın da önemli bir güç olduğunu ifade eden Halil Pehlivan ;

“Şehrin geleceği ile ilgili politikamızın belirlenmesinde sporun etkin bir rol olacağını, Haziran ve Temmuz aylarında Rize’de yapılacak olan U20 Dünya kupasının Rize’nin Ulusal ve Uluslar arası arenada kendisinden söz edilmesini sağlayacağını , bu manada futbol takımının Süper lige çıkmış bir il olmanın ayrıcalığını dile getirerek, bu mutluluğun yaşanmasının devamlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29 Nisan 2013, 17:38 tarihinde Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 836 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

  1. Lütfü Kopuz( KOPUZLAR VAKFI VELİKÖYSPOR) diyor ki:

    Rize Gençlik Spor İl Müdürülüğü(Sporla uğraşan genç kuşakların sorunlarına çözüm bulan makamın)başına atanan sayin Halil Pehlivan Müdürüm Rize Atatürk Stadi ve Ekrem Orhon sahasi yıkılıyor haberleri konuşuluyor.Ekrem Orhon sahası sunni çim olduğu tarihlerde neler çektiğimizi kulüblerimiz daha unutmadık.Soyunma odalarımız olmadan Şehirden 20 km uzakta Veliköyden gelip antreman veya maç yapmak nasıl olacak.Saha ve soyunma odalarımızı yapmadan buralar yıkılırsa bir çoğumuz faaliyetlerimize son vermek zorunda kalırız bunun sorumlusu sizler oursunuz.Dıkkate alacağınız temennisiyle.

Benzer Haberler
MbTasarıM
Yazarlarımız
FACEBOOK BEĞENENLER
Resim Galerisi
PUAN DURUMU