İHANET ve KRİPTO İNSANLAR….

13-kamilkopuz15 Temmuz darbe girişiminde yüzlerce sivil Türk vatandaşı darbeci askerler tarafından katledildi. Halkın seçtiği temsilcilerin olduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi bombalandı. Devletin güvenlik kurumları savaş uçakları ve savaş helikopterleri tarafından bombalandı. Yüzlerce sivil ve polis bu saldırılarda yaşamını kaybetti. Darbeciler Türk milletinin kararlı mücadelesi sayesinde yenildi. Başarılı olsalardı on binlerce insanın öldüğü bir iç savaş yaşanacaktı. Seçilmiş hükümete ve devlet kurumlarına karşı girişilen bu saldırılar Batı Avrupa devlet adamları tarafından açık bir dille hiç kınanmadı. Yaşadığımız ülke Hollanda’nın siyasetçileri ve medya organları darbeyi kınamak yerine yaşanan kanlı olayların “tiyatro” olduğunu kanıtlama derdine düştüler. Türk milletine yapılan saldırıyı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yapılan bir saldırıdan ibaret gibi göstermeye çalıştılar. Bu tutumlarıyla demokrasi ve özgürlükler “şampiyonu” Avrupalılar sınıfta kalmıştır.

“Prof.Dr.Kutlay Yağmur “ dan bir alıntıdır”.

Dünya Türklerinin temsilcisi saygın bir kurum olan DEİK / DTİK olarak ülkemize karşı yapılan bu İHANET ev DARBE tesebbüsünden şehir temsilcileri olarak büyük rahatsızlık duyduk. Hala bunun şoku içindeyiz. Bu İHANETİ yapanların DEİK/DTİK’inde içine sızmış olmasından şehir temsilcileri arasına hatta Yönetim Kurulu’na bile sızarak görev almış olduklarından şüphe içinde olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. 27 Mart tarihinde İstanbul’da yaşananları, oynanan oyunları daha önceki yazılarımızda dile getirmiştik. Hele Avrupa ülklerinde ki örgütlenmeleri ve 15 Temmuz darbe süresinde yapılan saldırıları gördükçe – ki bir malum kişinin Hollanda’da ki Diyanet görevi yapan İmamların Sayın Cumhurbaşkanımız’ın ajani oldukları ve derhal sınır dışı edilmeleri gerektiği –  söyleminden sonra  bu ihtimalin ne kadar yüksek olduğu aşikardir.

“ Dünya Türkleri İstanbul’da Buluşuyor “ sloganı ile 27 Mart 2016 tarihinde İstanbul’da yapılan DEİK ( Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu ) ve DTİK ( Dünya Türk İş Konseyi ) kurultayında şehir temsilcileri olarak oylarımızla seçtiklerimizin Başkanlık seçimleri ile oluşturdukları yeni DTİK Batı Avrupa Bölgesi Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri oluştu. Bu yeni yönetim oluşurken yapılan ihanetler hala canlılığını korumaktadır.

Fettüllahçi Terör Örgütü /Paralel Devlet Yapılanması tarafından 15 Temmuz darbe girişimi ardından Türk Milletinin kararlı mücadelesi, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Hükümetimizin dik duruşu sayesinde yenildiler. FETÖ / PDY terör örgütünün sızmadığı  Türk Kurumu kalmadığı aşikar olduğundan DTİK olarak da oluşan yeni Yönetim Kurulu’na ve şehir temsilcileri arasında olmaları kaçınılmazdır. Oluşan yeni yönetimde bu örgütün baskısı ile hareket eden oy kullananların olmadığını söylemek çok safça bir yaklaşım olur. DTİK Avrupa Bölge Komitesi Üyleri gerekli hassasiyeti gösterip, baskı altında OY kullananları tespit etme aydınlığa çıkarma görevini mutlaka yapmalıdır. Kimseyi zan altına bırakma niyetinde değiliz şehir temsilcisi olarak 27 Mart’ta bire bir yaşananları gören olarak bu olasılığın göz önüne alınmasını istiyoruz. Bu ihanet çetesi ile nasıl mücadele edileceği konusunda ilkeli, doğru ve objektif bir bakış ile yol haritasının belirlenmesini bekliyoruz..

DEİK / DTİK olarak yapılacak ilk YK Toplantısında baskılarla oy kullananların, kimlerden ve hangi kurumlardan baskı gördükleri, tehdit aldıkları ve dayatma yapanların kimlikleri, kurumları açığa çıkartılmalıdır.

Devletimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız’ında bizden sürekli olarak  istediği de budur. Çünkü bizler “ Uç Beyleriz “

Kamil Kopuz

DTİK Drunen Şehir Temsilcisi

İstanbul 31 Ağustos 2016

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Eylül 2016, 08:14 tarihinde Köşe Yazarları, Yazar 13 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 161 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
Yazarlarımız
FACEBOOK BEĞENENLER
Resim Galerisi
PUAN DURUMU