DEĞİŞİM VE GELİŞİM TANITIM FİLMİ TANITILDI

ikametgah

Rize Belediyesi, son beş yıl içerisinde Belediyenin kurumsal işleyişini üst seviyelere taşıma kapsamında, bünyesine kazandırılan yenilikler ve bunların Halka yapılan hizmetteki etkilerinin özeti, hazırlanan Kurumsal Değişim ve Gelişim Tanıtım Filmi ile Rizeli vatandaşlarla paylaşıldı.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Kurumsal Tanıtım Filmi ile; “kamu sektörünü etkileyen değişim sürecine dikkat çektik. Birçok yeni kavram, anlayış ve yöntem, Bilgi ve teknolojik gelişmeler, yerel yönetimleri güçlendirmiş ve buna bağlı olarak kaynakların düzenli ve etkili kullanılmasını gerekli kılmıştır” dedi.

Başkan Kasap “hazırlanan Tanıtım filmi ile amaçlarının; Değişen şartlara ve halkın ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilen, yeniliklere açık, tarafsız ve hukuka uygun, vatandaş memnuniyeti odaklı ve sosyal belediyecilik uygulamaları ile yaygın bir yapı oluşturduklarını, bu bağlamda belediyenin, sınırlı kaynaklarını şehrin ihtiyaçları doğrultusunda en etkin şekilde kullanımını sağladıklarını” söyledi.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap “Kurumsal Değişim ve Gelişim Tanıtım Filmi, altyapı, ulaşım, ekonomik gelişme, fiziki kaynaklar, insan kaynakları niteliği, kültürel etkinlikler ve sosyal belediyecilik gibi birçok faktörü göz önünde bulundurmuş, 2014-2019 yılına kadar yapılan ve planlanan çalışmaların yol haritası olmuştur. Halkımıza daha güzel ve yaşanabilir bir şehri oluşturmak için bu filmin bir rehber olmasını diliyorum” dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 02 Ocak 2019, 22:43 tarihinde Gündem, Manşet, Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 448 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU