FINDIKLI’DA DAYANIŞMA GECESİ

f2222

Türk Eğitim-Sen Fındıklı İlçe Temsilciliği, üyeleri ve aileleriyle birlikte, “birlik beraberlik ve dayanışma gecesi” düzenlendi.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği geceye çok sayıda davetli katıldı. Türk Eğitim-Sen Rize Şube Başkanı Murat KÖSEOĞLU, Şube başkan yardımcıları Yekta Serdar CEBECİOĞLU ve Muhittin ESİN’in de teşrif ettiği gecede üyelerle fikir alış verişinde bulunuldu.

Gecede bir açıklama yapan Fındıklı İlçe Temsilcisi Alpaslan ÇOBAN, Türk Eğitim-Sen Fındıklı Temsilciliği olarak, eğitim çalışanlarıyla her konuda fikir alışverişinde bulunulduğunu, eğitim çalışanlarının her türlü sorunlarında karşılıksız ilgilenildiğini ve eğitim çalışanlarına hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Alpaslan ÇOBAN, “Fındıklı Temsilciliği olarak, her geçen gün büyümekte olan Türk eğitim-sen camiasının bir parçası olmaktan mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu anlayışla çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu onurlu duruşumuz ve azmimiz sonucunda hedeflerimize ulaşacağımızdan kuşkumuz yoktur.” diyerek sözlerini tamamladı.ff1111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06 Mayıs 2019, 18:33 tarihinde Kültür Sanat, Manşet, Son Dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 453 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU