MİNİK YÜREKLERDEN BAŞKAN METİN’E ZİYARET…

raaa222Hüseyin Yardımcı İlkokulu 3/A Sınıfı öğrencileri Öğretmenleri eşliğinde Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN’i ziyaret ettiler.

Hüseyin Yardımcı İlkokul Müdürü Hüseyin Canbaz ve 3/A sınıfı öğrencilerini Belediye Başkanı Rahmi Metin, makamında kabul etti.

Minik yürekler önce çiçeklerini sonra da merak ettikleri konulardaki sorularını Başkan Metin’e yönelttiler. Sınıf öğretmenleri Enes Süküt ve Okul Müdürü Hüseyin Canbaz eşliğinde devam eden ziyarette öğrenciler Yerel Yönetimlerle ilgili akıllarına takılan soruları Belediye Başkanı Metin’e ilettiler.

Belediye Başkanı Rahmi Metin, çocukların sorularını yanıtladıktan sonra, onlara öğrenim hayatları boyunca öğretmenlerinden ve Ailelerinden destek almaları gerektiğini söyledi. Başkan Metin, “Almış olduğunuz bu destekle bu ülkenin birer evlatları olarak ülkemize daha iyi hizmetler yapacağınızdan hiç kuşkunuz ve kuşkumuz olmayacaktır” dedi. Başkan Metin, Başarılı bir eğitim Öğretim yılı olması dileklerinde bulundu.

Ziyarette Sınıf öğretmenleri Enes Süküt ; Belediyemize düzenlediğimiz ziyaret öğretmenlerimizin öğrencileri için hazırladıkları yıllık plan çerçevesinde yer alıyordu, bu nedenle sizleri ziyaret ettik. Öğrencilerimizi merak ettikleri konular hakkında bilgilendirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum dedi.

Günün heyecanını zirvede yaşayan öğrenciler kendileri için hazırlanan bu programda sevinç ve mutluluklarını Belediye Başkanı Rahmi Metin’le paylaştı. Minik yürekler Başkan Metin’e sınıf gazetelerini, Kitap ve Resim takdim ederek toplu fotoğraf çektirdiler. Çocuklar ziyaretin ardından Okul Müdürleri ve Sınıf öğretmenleri ile beraber; Belediye Encümen, Meclis salonu ve birimleri gezerek ziyaretlerini sonlandırdılar.raaa1111

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 17 Nisan 2019, 08:53 tarihinde Gündem, Küçük Manşetler, Kültür Sanat, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 574 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU