NEVAPARK: İFTARDA KONUĞUMUZ OLUN 

nevaaaaNevapark’ın Ramazan Geleneği Sürüyor

Rize’de yeme-içme, giyim mağazası, oyun parkları, hediyelik eşya gibi birçok alanda hizmet vermeye devam eden Nevapark Kültür ve Eğlence Merkezi, Ramazan ayı öncesi hazırlıklarını tamamladı.

2009 yılından bu yana yeme-içme, giyim mağazası, oyun parkları, hediyelik eşya gibi birçok alanda hizmet vermeye devam eden Nevapark Kültür ve Eğlence Merkezi, Ramazan ayı menüsünü ve çalışma saatlerini müşterilerine duyurdu.

İşletme müdürü Yasin Güloğlu, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ramazan menülerini tamamladıklarını belirterek: “Misafirlerimizin ‘efsane’ ismini verdiği Ramazan ayının vazgeçilmez yemeği et güveç menü yanında 5 (beş) farklı menü seçeneğini misafirlerimizin hizmetine sunarken, RTE Üniversitesi öğrencilerimize de özel olarak yüzde 10 indirim uygulaması yapacağız. İşletmemiz bünyesinde bulunan, Boyner Sports giyim mağazası, aileler ve çocukların vazgeçilmez adresi 2-7 yaş grubu oyun parkı ve jetonlu oyun makineleri bölümleri Ramazan ayı boyunca sabah 10:00’dan itibaren hizmetinizde olacaktır. 2-7 yaş grubu oyun parkı iftar saatinde açık olacağı için, aileler keyifle iftarını açarken, çocuklarda doyasıya vakit geçirebilecek. Müşterilerimiz bizlere 04642123030 ve 05559779451 nolu telefondan ulaşabilecekler. Bu vesile ile Tüm Müslüman aleminin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.” dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06 Mayıs 2019, 09:15 tarihinde Ekonomi, Küçük Manşetler, Kültür Sanat, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 410 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU