ÖMEROĞLU AİLESİNDEN VEFA ÖRNEĞİ

MEHMET ÖMEROĞLU VE ARTUĞ BEBEK (1)Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi İsmi Rize’de Hep Yaşayacak. Ömeroğlu Çifti Yeni Doğan Çocuklarına Artuğ İsmini Verdi..

Rize’de görev yaptığı kısa süre içerisinde halkla büyük bir sevgi bağı kuran, makamında uğradığı silahlı saldırı sonucu şehit olan Rize İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin ismi Rize’de yaşatılıyor.

Rize’nin sevilen ve başarılı bankacısı Mehmet Ömeroğlu ve eşi Gülşah Ömeroğlu yeni doğan çocuklarına Altuğ ismini verdi. Mehmet Ömeroğlu yaptığı açıklamada “Şehit Emniyet Müdürümüz Altuğ Verdi kısa sürede Rize’de bir sevgi bağı oluşturdu. Asayişin sağlanması, uyuşturucuyla mücadele başta olmak üzere görev bölgesindeki her alanda şehrimizin çıtasını yükseltti. Acımasızca şehit edilmesinin ardından bütün Rize adeta yasa büründü. Bu durum beni ve eşimi de fazlasıyla üzdü. Bu yüzden çocuğumuza onun adını vermeye karar verdik. İnşallah o da rahmetli emniyet müdürümüz gibi vatana millete faydalı bir evlat olacak” dedi.

Altuğ Verdi İsmi Rize’de hep yaşayacak

Ayrıca Şehit Altuğ Verdi’nin isminin Rize’de ikamet ettiği sokağa ve yeni yapılan Rize İl Emniyet Müdürlüğü binasına verilmesi bekleniyor.

Fatih SUltan KAR

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 15 Aralık 2018, 07:36 tarihinde Gündem, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 520 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU