RAHMİ METİN ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

533A3261AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, “Yereli iyi anlayan, aynı zamanda dünyadaki belediyecilik konjonktürünü süzebilen bir kimlikle Rize’ye iyi hizmet edebileceğimize inanıyoruz” dedi.

AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeye, talep ve sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor.

AK Parti’nin ‘Gönül Belediyeciliği’ vizyonuna uygun bir anlayışla çalışmalarına devam ettiklerini belirten Metin, şehirdeki bütün kesimlerle hoşgörü ve samimiyet çatısı altında buluştuklarını söyledi.

Belirledikleri program dahilinde mahalleleri ziyaret eden Metin, bu gün ise Çarşı mahallesinde esnaf ve vatandaşla buluştu.

Başkan Adayı Metin, “Bir ayağımızla Rize’de şehrimizin sorunlarını, sahasını, esnafını iyi anlayacağız. Bir ayağımızla da bütün dünyadaki belediyecilik örneklerini analiz edip, yeni uygulamaları araştıracağız. Ülkemizdeki ve dünyadaki başarılı örnekleri kendimize uyarlayıp, bu vizyonu görebilen bir belediyecilik ortaya koyacağız” diye konuştu.

Metin’e ziyaretlerinde AK Parti Rize  il yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.533A3035533A3071533A3087533A3294

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 16 Şubat 2019, 08:26 tarihinde Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 781 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU