ŞAMPİYONLARDAN BAŞKANA ZİYARET..

sam111

Rize Belediye spor Kulübü Halk Oyunları Ekibi, Belediye Başkanı Rahmi METİN’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Halk oyunları Federasyonu Rize İl Temsilcisi Şaban Alan, Rize Belediyesi  Gösteri Sanatları Koordinatörü Halil Balcı, Türkiye Halk Oyunları Federasyon Antrenörü Musa Taşçı  ve Kültür Bakanlığı Tulum sanatçısı Mehmet Güney  Belediye Başkanı Rahmi Metin’i  makamında ziyaret ettiler. 27-28 Nisan’da Artvin de yapılan Türkiye Halk Oyunları Federasyonu kulüpler bölge şampiyonasında “Geleneksel Düzenlemesiz Dal Gençler” kategorisinde 1. Lik alan Rize Belediyespor kulübü Halk oyunları ekibi ellerinde kupalarıyla sevinçlerini Başkan Metin  ile paylaştılar.

Ziyarette Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Kültürü ve tarihi ile konuşulan bir kent haline gelmiştir. Artvin de yapılan Halk oyunları bölge yarışmasında birincilik çok önemlidir. Rize Belediyesi de yapmış olduğu kültürel etkinliklerle adından söz ettirmeye devam etmiş, siz çalışkan gençlerimizin azmiyle de inşallah devam edecektir.. Bu anlamda başarılı çalışmalarınızdan ötürü sizi kutluyorum dedi.

Ziyaret makamda gençlere yapılan ikram la sohbet havasında devam etti. Başkan Metin, tüm ekibe günün anısına hediye takdim etti.şammm2

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06 Mayıs 2019, 09:10 tarihinde Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 395 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU