Temizel, Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı

Tecrube-1Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi Gençlik Kurulu tarafından düzenlenen ‘Tecrübe Paylaşım Toplantısı’nın bu ayki konuğu MÜSİAD Rize Şubesi 3. Dönem Başkanı Cem Temizel oldu.

Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla MÜSİAD Konferans Salonu’nda yapılan ‘Tecrübe Paylaşım Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Rize Gençlik Kurulu Başkanı Emre Soykan, “İş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarında duayen isimlerle yaptığımız tecrübe paylaşım toplantıları ile üyelerimize yeni ufuklar açmayı, onların iş ve sosyal yaşamlarında başarılı olmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Bu tür programların bizim açımızdan önemi büyük. Bu programımızda da Rize iş dünyasının yakından tanıdığı MÜSİAD Rize Şubemizin dört yıl başkanlık görevini yürütmüş Cem Temizel ağabeyimizin tecrübelerinden istifade etmek istedik” dedi.

Yaklaşık üç saat süren toplantıda, MÜSİAD’da 3. Dönem Şube Başkanı olarak görev yapan, Rize’deki çeşitli STK’larında yöneticilik ve farklı görevleri bulunan, halen Rize Ticaret ve Sanayi Odasının Başkan Yardımcısı görevini yürüten Temizel sivil toplum ve ticaret hayatındaki tecrübelerini Genç MÜSİAD’lılarla paylaştı.

Program sonunda Genç MÜSİAD Rize Başkanı Emre Soykan tarafından, MÜSİAD Rize 3. Dönem Başkanı Cem Temizel’e ismi yazılı olduğu ÇAYKUR RİZESPOR forması hediye edildiTecrube-4

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08 Nisan 2019, 08:48 tarihinde Ekonomi, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 326 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN

İsim :

E-posta:

WebSite:

Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU