BİNANLI YILDIRIMDAN ŞAKA GİBİ AÇIKLAMA

şokRize gündemini aylardır meşgul edene havaalanı ilgili olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’dan şaka gibi bir açıklama yaptı “Karadenizin sağı solu belli olmaz” dedi.

TRABZON HAVAALANI RİZE’NİN İHTİYACINI KARŞILIYOR

Ordu Girsun havaalanından haberi yokmuş gibi bir açıklama yapan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım“130 yıllık Ovit Tüneli inşaatının başlanmasının ardından Rize’de Havaalanı yapımının konuşulduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: “Trabzon Havaalanı şimdilik Rize’nin ihtiyacını karşılıyor. Havalimanı yapmak için şartlara bakmak lazım. Rize’de ayağınızı basıp duracağınız düzlük alan yok. Denize yapalım derse ki Karadeniz’in sağı solu belli olmaz, çok derin ve çok hırçın. Biz hiç bir zaman halkımıza karşı mahcup olacak hiçbir söz vermedik. Yapabileceklerimizi hep söyledik, yapamayacaklarımızı da asla ifade etmedik. ‘Biz ne aldanan ne aldatan olacağız, halkamıza karşı dürüst olacağız’ dedik, dedi…

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 25 Ağustos 2013, 08:51 tarihinde Dosyalarımız, Ekonomi, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 493 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU