Çayeli Kent Konseyi; Kadın ve Gençlik Meclisi seçimleri yapıldı

DSC_0639 

Çayeli Kent Konseyi Kadın ve Gençlik Meclisleri Genel Kurulları yapıldı. Çayeli (Öğretmenevi) Kültür Merkezi’nde iki oturum halinde gerçekleştirilen genel kurul toplantılarına Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kadın ve Gençlik Meclisi üyeleri katıldı.

Çayeli Kent Konseyi Başkanı Vatan Karakaş yaptığı konuşmada; Kent Konseyi kadın ve gençlik meclisi yönetimlerine herkesin girebileceğini vurgulamak için bilbortlar, belediye anons sistemi ve sosyal medya üzerinden yapılan ilanlarla duyurduklarını ifade etti.

Kent konseylerinin yapabileceği çalışmalar hakkında bilgiler verdikten sonra konseylerde alınan kararların belediye meclislerinde görüşülmek üzere tavsiye niteliğinde olduğunu vurguladı.

Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen’in katılımcı belediyeciliği önemsediği ilçe adına yapılacak olan çalışmalara katkı sunacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade etti. Katılımcılardan hiç kimseye sen meclis başkanı ol diyemeyeceklerini yürütme kurullarına seçilen kişilerin kendi aralarında görev dağılımı yapacaklarını vurguladı. Genel kurullar yapılan seçimler ve dilek ve temennilerle sona erdi.DSC_0650DSC_0648DSC_0635

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 12 Kasım 2014, 14:52 tarihinde Kültür Sanat kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 570 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU