Muhammet Avcı’yı Ziyaret Etti.

1 (1)

Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinin ardından Merkez İlçeden İl Genel Meclisi Üyesi olan ve İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilen Muhammed Avcı’yı makamında ziyaret etti. Avcı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu;  “Makamlar halka hizmet etme yerleridir. İl Genel Meclisinin bu anlamda halka hizmette en önemli yerlerden birisidir. Kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın yol, su, eğitim, kültür, sağlık, tarım, ekonomi gibi ortak ve yerel ihtiyaçlarının karşılanmasında önemli görevleri vardır. Bu konuda yeni başkanımız bayrağı devraldığı yerden daha da ileriye taşıyacaktır. Bu noktada kendisine güvenimiz tamdır. Bir kez daha yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın” dedi.

 

Genel Müdür İmdat Sütlüoğlu’nun kendilerini ziyaret etmelerinden son derece mutlu olduklarını belirten Rize İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı; “Sayın Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum. Büyüklerimizin bizleri ziyaretleri görevimizdeki motivasyonumuzu daha da arttırmaktadır.  Bize verilen bu görevi aldığımız noktadan daha ileriye taşımak, vatandaşımıza hizmette bir adım daha ileriye götürme gayreti içerisinde olacağız.” Dedi.

1

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 20 Haziran 2014, 20:50 tarihinde Genel, Gündem, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 356 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU