Rize Hava Alanı için ÇED Toplantısı Yapılacak

girşi resmi

Haber Rizevizyon

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Pazar’da yapılacak havalimanı ile ilgili ÇED yönetmeliği gereği halkı bilgilendirme toplantısı düzenleneceğini duyurdu.

Rize-Artvin Havaalanı projesi yapımı aşamasında çok önemli bir toplantıya Pazar İlçesi ev sahipliği yapacak.

Pazar Belediye Başkanlığına ait Hizmet Binasının konferans salonunda 18 Kasım Salı günü saat 14.00’de yapılacak olan ÇED Bilgilendirme Toplantısı ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “T.C Ulaştırma, Denizcilik ve haberleşme bakanlığı altyapı yatırımları Genel müdürlüğü tarafından; Rize ile Pazar ilçesi, Yeşilköy ve Pazar yerleşim yerleri arasında Rize Havalimanı projesinin yapılması planlanmaktadır. Söz konusu faaliyet için Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) Yönetmenliği’nin 9. maddesi gereğince aşağıda belirtilen tarih ve saatte faaliyetle ilgili halkı bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak için Halkın Katılım Toplantısı yapılacaktır.

Toplantı yeri: Pazar/Rize

Toplantı Yerinin Adresi: Pazar Belediyesi Hizmet Binası içi Giriş Kat

Toplantı Tarihi: 18.11.2014

Toplantı Saati: 14: 00

Proje Sahibi: T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü

ÇED Raporunu Hazırlayan Kuruluş: ARMADA Eğitim ve Belgelendirme Danışmanlık Mühendislik Enerji Denizcilik San. Ve Tic. Ltd.ti.”

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05 Kasım 2014, 11:00 tarihinde Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Spor Haberleri kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 439 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU