RTEÜ’de Devir Teslim Törenleri

 

 

 

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzda Devir Teslim Töreni

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevini yürüten Prof. Dr. Fatih İslamoğlu, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini devretti.

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevine vekaleten Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mete Avcı atandı.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, görev süresi boyunca gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları ve gayretleri dolayısıyla Prof. Dr. Fatih İslamoğlu’na teşekkür ederek, üniversitemiz şilti takdim etti.

RTEÜ BASIN

Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulumuzda Devir Teslim Töreni

Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlük görevini yürüten Doç. Dr. Önder Dilek, düzenlenen devir teslim töreni ile görevini İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Naralan’a devretti.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Rektörümüz Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, görev süresi boyunca gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmaları ve gayretleri dolayısıyla Doç. Dr. Önder Dilek’e teşekkür ederek, müdürlük görevini devralan Prof. Dr. Abdullah Naralan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Tören sonunda, yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Doç. Dr. Önder Dilek’e Rektörümüz tarafından üniversitemiz şilti takdim edildi.

RTEÜ BASIN

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 16 Temmuz 2023, 15:22 tarihinde Genel, Küçük Manşetler kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 5 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU