İçeriden Denemeler!..

koşe haberresmiSeçimler yaklaştı, dağarcığında bir şey olmayan, başarma ümidi olmayan muhalefet yapılanları yıkma mantığına yöneldi

 Muharrem İNCE Çark Etti!

Erdoğan’ı yargılayacak mısınız diye soran AB Büyükelçileri İnce’nin bu açıklamasını kendi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Ama iNCE çart etti “öyle bir soru sormadılar” dedi… Dün söylediklerini yalanladı…

Onlar AB’li sorar ama siz o makama aday biri olarak ve Türk Milletinin bir ferdi olarak tokat gibi bir cevap verecektiniz sayın İNCE…

“Durduracağım” Demenin Faturasını Herkes Öder

CHP adayı Muharrem İnce, “Türkiye dışarıdan para aldı değil mi? Türkiye bu parayı taşa, toprağa, betona gömdü. Üretim yapmadığı için fabrika açmadığı için alamayacak. Şirketler bir bir iflas ederken ben orada hafriyat mı kazacağım? Tabii ki durduracağım Kanal İstanbul’u. Ne işimiz olur?” diyor.

İnanılmaz vallahi. Bu nasıl mantıktır. Bütün Avrupa’nın durdurmak istediği ama başaramadığını sayın İNCE yapacak. İlginç değil mi?

 MERAL AKŞENER Hastanelere taktı!...

Muhalif medyanın rüzgârıyla kampanyasını sürdüren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye’nin bütün vizyon yatırımlarını itibarsızlaştırma gayretine girdi. Çılgın proje Kanal İstanbul  ,Türkiye’nin en büyük projesi için “Hayalden öteye geçmez” diyor. Türkiye’nin sağlık sorununu kökten çözmeye aday Şehir Hastaneleri için de karalama kampanyaları yürütüyor. Tıpkı Marmara Körfezi’ni birleştiren Osmangazi Köprüsü ve diğer ulaşım projelerinde olduğu gibi.

Peki bu ülke bu yatırımları yapmayacak da 11.000 dolar gelir bantından 20.000 dolar bantına hangi alt yapı ile geçecek… Mevcut alt yapının 10.000 dolarlık sirkülasyonu bile kaldırmadığını görmeyen var mı?

 Yatırıma “İsraf” Diyen Karamollaoğlu!

Son dönemde yapılan mega projelerin hepsi için “israf” diyen Temel bey, seçilmesi halinde Çanakkale Köprüsü, Kanal İstanbul gibi dev yatırımları “durdurma” vaadinde bulunuyor. Sivas hızlı treni için ise evlere şenlik yorum yapıyor: Hızlı tren anca göçü hızlandırır…”

Kapkara bir muhalefet örneği… Pardon Simsiyah…İnşallah o hızlı trenle bu ülkede hiçbir şey yapılmasını istemeyenlerin yanına, AB ye gider ve bir daha bu ülkeye ayak basmazsınız!…

………………………….

Böyle muhalefet “dostlar başına” demek de mümkün değil… Bunlar “düşman başına” olsun ki belalarını bulsunlar…

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26 Mayıs 2018, 13:10 tarihinde Köşe Yazarları, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 401 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU