İP’İN İPİ KOPARSA!

Kirli bir tezgah adım adım kurulmaya çalışılıyor. Tetikçiler provokatörler, kumpasçılar maalesef iş başında. Çok büyük bir provakasyon Rizeli hemşerilerimizin sağduyusu sayesinde ucuz atlatıldı! Rizeliler demokratik tepkilerini ortaya koyarken asla şiddete müracaat etmedikleri gibi Sayın Akşener’in korumaları tarafından tartaklandılar!

Ülkenin Cumhurbaşkanına katil benzetmesi yapıp, iki gün sonra onun en çok destek gördüğü, en çok sevildiği ilde, baba ocağında böyle bir program hangi maksatla düzenledi? Bunun adı provakasyon değil de nedir?

Tüm Rize ne olduğunu gördü ve biliyor. Bindirilmiş kıtalar provakasyon yaptılar, vatandaşlarımıza saldırdılar, yetmedi bir mağduriyet edebiyatı başlattılar.

Ardından Rize’de bir başka ve çok sevilen isim Muhammed AVCI’ya bir linç kampanyası başlatılarak hedef aldılar! Ama Rizeliler İP’in mağduriyet hesaplarını boşa çıkardı.

Siyasetçi bu ülkenin her yerine ziyaret yapabilir. Eleştiri anlamında saygısı içinde her şeyi dile getirebilir. Fakat Sayın Cumhurbaşkanını Netanyahu’ya benzettikten sonra Rize ziyareti yapmak  hesaplı planlı bir girişimdir.

Çevre illerden teşkilatlarını, bindirilmiş kıtalarını toplayıp Rizeli kardeşlerimize hakaret edip darp ettiler. Durumun açık bir şekilde böyle olmasına rağmen mağduriyet edebiyatı ile saldırmaya devam ettiler.

İP’ini koparan, kendi halkını aşağılama küstahlığından kurtulamayan Can Ataklı yeni bir müptezelliğe imza attı. Nefret diliyle saldıran bu müptezel provakatif bir şekilde tehdit dilini kullanmaktan çekinmedi. Güzel insanım hiçbir zaman provokasyona geçit vermedi, vermeyecek.

Ülkenin yetiştirdiği en önemli liderlerden birisine memleketine gitmeden önce en ağır hakareti yapacaksınız, yani provakasyonun en kabasını planlayacaksınız, yetmeyecek gittiğiniz ilde tepki gösteren vatandaşlara saldıracaksınız sonra da mağdura yatacaksınız.

Sayın Akşener Cumhurbaşkanı adayı olarak daha öncede Rize’ye geldi ve hiçbir olay yaşanmadı.

Şimdi ne oldu sorusunu İP’i beline dolananlara sormak lazım.

PKK’nin diliyle, Siyonistin eliyle dönmeye başladı İP.

Ve İP koptu tabiri çaizse. Nereye savrulacağını hep beraber göreceğiz

 

Metin TOPÇU

23.5.2021- Çekmeköy

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23 Mayıs 2021, 17:07 tarihinde Köşe Yazarları, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 251 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU