İSTANBUL’DA OLAY VAR

Geçtiğimiz günlerde Ordu Olay Gazetesinin 30. yılı, İstanbul Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi’nde de yapılan etkinlikle kutlandı.

Müze salonunda önce bir panel sonrada sergi salonunda enfes bir sunumla misafirler ağırlandı.

İlgi çok yoğundu. Bende bu güzel etkinliğe katıldım.

Eski Ordu Valisi, Oktaş Ekşi, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti başkanı, Yardımcısı, sekreteri, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Ordu İl temsilcisi Zeki Mesut ÖZEL BEY ve kalabalık bir izleyici katılımı ile kutlamalar gerçekleştirildi.

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti başkanı, Yardımcısı, sekreteri, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Ordu İl temsilcisi Zeki Mesut ÖZEL BEY birer konuşma yaptılar.

Yerel Basının yaşadığı katmerli sıkıntıların dile getirildiği konuşmalarda çarenin haberden yana tarafsız, bağımsız ve özgürce yapılması vurgusu ortak görüştü.

Bu zamanda, basınımızın maddi olarak yaşadığı onulmaz sıkıntılar arasında İstanbul’da Ordu Olayın 30. Yıl kutlamaları gerçekten mükemmeldi.

Zannedersem yerel basında bir ilkti.

Bu manada Ordu Olayın Sahibi ve Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin Ordu Temsilcisi Sayın Zeki Mesut ÖZEL beyi, çalışma arkadaşlarını gönülden tebrik ediyorum.

Zor zamanda zor işler başardılar, İstanbul’da OLAY yarattılar.

Ordu Olay vilayetinde başardığı onlarca devasa projenin yanında temsil anlamında da önemli mesajlar veriyordu basınımıza.

Kimsenin kaşını dahi indiremediği bir ortamda ilinin, bölgesinin gerçeklerini yılmaz bir irade ile savunan Ordu Olay gazetesi Zeki beyin yönetiminde daha nice yıllar başarı ile yürüttüğü olayların üzerindeki perdeyi aralama ve oradan halka gerçekleri gösterme işini sürdüreceğine olan inancım tamdır.

Eğer Ordu olay olmasaydı bugün orduda o muazzam hava limanı hizmet veriyor olmayacaktı!

Şimdi beraber Karadeniz’in makus talihini yenmek için Samsundan Sarp Hızlı tren kampanyasını yürütüyoruz.

Ordu Olay var oldukça inşallah bu devasa işi de beraberce başaracağız.

Bu önemli 30. Yıl kutlaması nedeniyle Zeki Mesut Özle beyin şahsında bütün Ordu Olay çalışanlarına başarılar diliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

Baki Selam ve dua ile….

Metin TOPÇU

27.5.2022

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26 Mayıs 2022, 20:54 tarihinde Köşe Yazarları, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 234 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU