“KILIÇDAROĞLU BAŞKA VEKİL BAŞKA KONUŞTU”

Halkın derlerine çare arandığı yerde iktidarın yaptıklarının yanında muhalefetin ne yaptığına da bakılır. Hem de daha dikkatli bir şekilde bakılır, eleştirilir.

Ordu olay gazetesi halkın sesi olmaya devam ediyor. Bunu yaparken ayırım yapmıyor. Bu saygın gazete yazma sebebim de bu zaten.

Ordu Olay gazetesinin tam sayfa verdiği haberde manşet  çok çarpıcıydı; “KILIÇDAROĞLU BAŞKA VEKİL BAŞKA KONUŞTU”

Kılıçdaroğlu Samsun Sarp demiryolunu desteklerken CHP’nin Gurup Başkan Vekili Özgür ÖZEL liderinin aksine Trabzon demiryolu lobisinin dümen suyuna giren açıklama yaptığını görüyoruz.

Samsun’dan 60 dan fazla kaza Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin’de tamamı sahil üzerinde bulunan 60 kazaya ki, Trabzon’un Ortahisar, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra ilçelerinin istifade edeceği tren yolu yerine Erzincan Trabzon arasında iki kazaya hitap eden demir yoluna destek veren Özgür ÖZEL partisini koca bir bölgede, doğu Karadenizde yerle bir eden bir açıklama yapıyor.

Cesaret buna derim. İktidarın yanında muhalefetin eleştirilmesinin baş sebebi bu ön görüsüz, mesnetsiz ve halka dayanmayan açıklamalardır.

Bir vilayet bir kazaya hoş görünmek mi, altı vilayet altmış kazanın desteğini kazanmak önemlidir?

Seneler boyunca alınan seçim yenilgilerinin baş sebebi nedir şimdi anladık mı?

Muhalefet işte bu nedenle eleştiriler alıyor.

İşte bu nedenle Samsun’dan Sarp’a demir yolu yerine Erzincan Trabzon diyen CHP gurup başkan vekilini Özür ÖZEL’i protesto ediyor ve asla oy vermeyeceğim diyorum.

Bindiği dalı kesen bu anlayışı şiddetle reddediyorum.

Selam ve dua ile…

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 26 Kasım 2022, 11:50 tarihinde Köşe Yazarları, Küçük Manşetler, Son Dakika, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 136 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU