BAŞKAK SALARHASPOR  DAYANIŞMA YEMEĞİNE KATILDI…

IMG_7832

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap,Salarhaspor Kulüp Başkanlığının davetlisi olarak Kültür park ta verilen birlik ve beraberlik dayanışma yemeğine katıldı.

Salarhaspor Kulüp Başkanı Bünyamin Arslan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda Belediye Başkanı yanı sıra Salarhaspor onursal başkanı AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Rahmi Metin, Muradiye Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı, Çaykent Belediye Başkanı Hasan Kara, Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, ASKF Başkanı Ali Çelik Salvader Dernek Başkanı Ali Toptan, Muhtarlar, Üyeler ve sporcular katıldı.

IMG_7707Yemeğe katılan Onursal Başkan Rahmi Metin, üyeler ve misafirlerle sohbet eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Açılış Konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Bünyamin Arslan’dan sonra selamlama konuşması yaptı. Başkan Kasap, Gençlerin çeşitli faaliyetlerle bir çatı altında toplanması çok güzel. Salarhaspor kulübümüzde bunu çok güzel bir şekilde başardığını ifade ederek, Gençlerimize yönelik sosyal alan ve spor faaliyetlerinde birçok hizmetler yaptıklarını söyleyerek, birlik beraberlik ve dayanışma yemeğinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.IMG_7667

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 16 Aralık 2018, 12:46 tarihinde Gündem, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 408 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU