Çayeli Kent Konseyi Çalışmalarını Sürdürüyor

çayeli

Geçtiğimiz günlerde geniş bir katılım ile ön toplantısı yapılan Çayeli Ekonomik iş Forumu medya da paylaşılmaya başlandığı andan itibaren toplumun her kesimi tarafından beğeni kazanmaya devam ediyor.

Daha geniş kitlelere ulaşmak maksatlı hem tanışma hem de fikir alış verişleri yapma amacı ile Çayeli Kent Konseyi Başkanı Vatan Karakaş bir takım ziyaretlerde bulundu.  Ziyaretler kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Temel Latifoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sekreteri Salim Kutlu, Kaçkar Tv Haber Müdürü ve İl Genel Meclis Üyesi Zeynep Akyıldız, Rize İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdür Mustafa Gençaslan, ÇAYKUR Baş Uzman ve Enerji Bir –Sen Genel başkan yardımcısı Zeki Karaoğlu, Rize İl Özel İdaresi Plan Proje-Yatırım Müdürü Abdulkadir Uzunoğlu ziyaret etti

Ziyaretleri değerlendiren Çayeli Kent Konseyi Başkanı Karakaş; Çayeli Kent konseyini ve çalışmalarını tanıtmak maksatlı yaptığımız ziyaretlerde bugün birbirinden değerli kendi alanlarında başarılı olmuş isimlerle birlikte olduk. Ziyaretlerimizde çok faydalı paylaşımlar ve bilgi akışı oldu. Ağırlıklı olarak Çayeli ve yapmayı planladığımız Ekonomik İş forumunu konuştuk. Gösterdikleri samimiyetten kendilerine teşekkür ediyorum.

çayeli (1)çayeli (2)çayeli (3)çayeli (4)çayeli (5)çayeli (6)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 06 Şubat 2015, 18:41 tarihinde Gündem, Küçük Manşetler, Kültür Sanat, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 486 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU