ERDOĞAN 10 MAYISTA BABA OCAĞINA GELİYOR

erdoğan

10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçiminde, halkın ilk kez oy kullandığı seçimde Cumhurbaşkanı seçilen ve 28 Ağustos tarihinden mazbatasını alarak göreve başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, baba ocağı Rize’ye gelerek Cumhurbaşkanı olarak ilk kez hemşehrileriyle buluşacak.

9 Ekim Perşembe akşamı Trabzon’a gelerek geceyi burada geçirecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 Ekim Cuma akşamı ise Rize’de olacak ve 12 Ekim Pazar günü öğle saatlerinde Rize’den ayrılıp Bayburt’a geçecek. Erdoğan, Rize’de Valilik önünde düzenlenecek mitingde hemşehrilerine hitap edecek, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nin 2014-2015 akademik yılı açılış törenine katılacak.

Rize’deki toplu açılış töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, hemşehrilerine büyük bir sürpriz yapacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 11 Mayıs 2015 Pazartesi günü ilimize yapacağı gezi ile ilgili detaylar su yüzüne çıkmaya başladı. Rizelilerin merakla beklediği Havaalanı konusuna  kesinlik kazandıracak Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder ve Ovit Turizm Merkezleri gibi tesislerin temel atma törenine katılacak olan Erdoğan, Ekrem Orhon Sahası’nın yerinde yapılan Gençlik Merkezi’nin de açılışını yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize’de 2015 yılı yaş çay taban fiyatını açıklayıp çay kampanyasının resmi açılışını yapacak.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08 Mayıs 2015, 14:02 tarihinde Gündem, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 455 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU