ESKİ BAKAN “HAVA LİMANI İÇİN TARİH VERMEK YANLIŞ OLUR”

rtso_meclisi_bakanlari_agirladi_h16727

Eski Bakan Hayatı Yazıcı “RİZE ARTVİN HAVALİMANININ YAPIMI İÇİN TARİH VERMEK YANLIŞ OLUR”dedi…

Rize Milletvekili Hayati Yazıcı Rize Artvin Havalimanı yapımı için kamuoyunda bazı tarihler veriliyor. Çed ihalesi yeni yapıldı 2015 yılı içerisinde bu raporlar hazırlanır ama kesin bir tarih vermek son derece yanlış olur.Bu süreçten sonra ihalesi yapılacak nihayetinde bu proje yapılacak ama bu tarihte yapılacak demek son derece yanlış olur dedi.

RTSO Meclis toplantısına Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce eski Bakan Hayati Yazıcı Rize Milletvekilleri ile yapıldı. Toplantıda Rize’nin önemli projeleri gündeme geldi.

RTSO ev sahipliğinde yapılan toplantıya Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ve Eski Bakan Rize Milletvekili Hayati Yazıcı Hasan Karal, Nusret Bayraktar Rize Valisi Ersin Yazıcı Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ilçe Belde Belediye Başkanları ve Sivil Toplum Örgüt temsilcileri katıldı.

HAYATI YAZICI SÖYLENTİLERE TEPKİ GÖSTERDİ.

Rize Milletvekili Hayati Yazıcı AK Parti hükümeti olarak yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik dönemin Başbakanı şimdi ki Cumhurbaşkanımız bu meydanda Ovit Tüneli’nin sözünü verdi ve proje başladı kısa bir zaman içinde tamamlanacak dedi. Hayati Yazıcı Kamuoyunda Lojistik üst projemizde değişiklik oldu şeklinde ki tartışmalara da açıklık getirdi. Projemizde hiçbir değişiklik yok projemiz herhangi bir yere kaymadı dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 29 Kasım 2014, 17:54 tarihinde Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 537 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU