NEVAPARK, MİSAFİRLERİYLE BULUŞUYOR

Nevapark Kültür ve Eğlence Merkezi, Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında yarın (31 Mart Çarşamba) tüm bölümlerini hizmete açacağını duyurdu.

2009 yılından bu yana yeme-içme, çocuk ve yetişkin oyun alanları, giyim mağazası gibi bir çok alanda hizmet veren Nevapark, dünyada ve ülkemizde etkisini göstermeye devam eden Kovid-19 salgın hastalık nedeniyle yeme-içme, çocuk ve yetişkin oyun alanı bölümlerini yasaklar gereği kapatmak zorunda kalmıştı.

Kafe ve oyun parklarının açılışıyla ilgili açıklama yapan Nevapark İşletme Müdürü Yasin Güloğlu, “Bir yılı aşkın süredir devam eden salgın hastalık nedeniyle bazı bölümlerimizi kapatmak zorunda kalmıştık. Dün açıklanan yeni kararlar doğrultusunda 31 Mart Çarşamba günü misafirlerimizle tekrar buluşuyoruz.

“Temassız mağazacılık” anlayışıyla düzenlediğimiz Boyner Sports mağazası ile birlikte tekrar faaliyete geçen yeme-içme alanında masalar ve koltuklar arası mesafe kuralı, tüm yüzeylerin dezenfekte ve ilaçlama işlemi, servis malzemelerinin dezenfekte edilmesi, kasa noktası mesafe önlemleri, temassız lavabo giriş ve çıkış düzenlemesi gibi birçok önlem ve hizmetleri sağlamaya devam edeceğiz.

Ayrıca bu dönemde hizmetlerimize bir yenisini daha ekleyerek paket servis ve gel-al hizmetine başladık. Alipaşa (Ricosta Otel) – Gündoğdu arası ve RTEÜ Güneysu Konutlarına kadar paket servis ağımızı ve kurye ekibimizi oluşturarak misafir edemediğimiz müşterilerimizle bu vesileyle yeniden buluştuk. 11:00-22:30 saatleri arasında devam eden paket servis hizmetimiz bu süreçte ve bundan sonraki zamanlarda da sürekli olarak devam edecektir.

En kısa zamanda eski günlerimize dönmeyi ümit eder sağlıklı günler dileriz.” dedi.

 

 

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 30 Mart 2021, 12:20 tarihinde Ekonomi, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 318 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU