Rize Genç Müsiad’da Yeni Dönem
g00000000000000
 
Habe ve Fotograflar : www.olay53.Com
 
MÜSİAD Rize Şubesi Gençlik Kurulu (Genç Müsiad), 11. Olağan Genel Kurul Toplantısında Genç Müsiad Rize Şube Başkanı Esra Alemdaroğlu, görevini Ali Osman Mercan’a devretti.
2007 yılında Rize Genç Müsiad’a yönetim kurulu üyesi olarak merhaba diyen ve 2012 – 2015 yılları arasında 3 yıl başkanlık görevini sürdüren Genç Müsiad Rize Şube Başkanı Esra Alemdaroğlu, MÜSİAD Rize Şubesine geçiş yaptığından görevini başkan yardımcılarından Ali Osman Mercan’a devretti.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) bünyesinde bulunan GENÇ MÜSİAD Rize 11. Olağan Genel Kurulu, MÜSİAD Gençlik Kurulu Genel Başkanı Faruk Akbal, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri M. Yasir Bayramoğlu ve Taha Toprak’ın da katılımıyla Rize Ticaret Borsası Konferans Salonunda düzenlendi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa, Rize Milletvekili Hasan Karal, MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcısı İshak Alim ve Osman Karavin ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris Altuntaş, MÜSİAD Rize Şubesi Eski Başkanı Cem Temizel, Genç Müsiad Rize Şubesi Eski Başkanları Recep Ali Avcı, Mustafa Korkmaz, Muhammet Korkmaz ve Talha Küçükvar, Ak Parti Rize kurucu üyelerinden Eski Başkan Yardımcısı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı  Genel Sekreteri Avukat Harun Mertoğlu, Rize Kent Konseyi Başkanı Metin Topçu, Rize Kanserle Mücadele ve Yaşam Derneği Başkanı Dr. Nilüfer Emen, Rize İçin Genç Girişimciler Derneği Başkanı Hatice Semiz, Osmanlı Eğitim Ocakları Rize İl Başkanı Kerim Keskin ve yönetim kurulu üyeleri, RTOBB Kadın Girişimciler Başkanı Zühre Kavuncuoğlu Kazancı, Rize Gençlik Merkezi Üyeleri ile MÜSİAD Rize Şubesi ve Genç Müsiad Rize Şubesi üyeleri katıldı.
Programda, Alemdaroğlu, Akbal, Dabak, Karal ve Mercan birer konuşma yaparken, Genç Müsiad’a katılan yeni üyelere rozet takıldı. Programa katılımından dolayı MÜSİAD Gençlik Kurulu Genel Başkanı Faruk Akbal’a Rize Milletvekili Hasan Karal, Genç Müsiad Başkanı Esra Alemdaroğlu’na MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak tarafından çeşitli hediye takdiminde bulunulurken, Genç Müsiad Yönetim Kurulu’nda görev süreleri dolan yönetim kurulu üyelerine de Genç Müsiad Rize Şube Eski Başkanları tarafından hediye sunumu yapıldı. Program sonunda düzenlenen kokteyl ile program sona erdirildi.
g1g3
HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08 Şubat 2015, 07:18 tarihinde Ekonomi, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Son Dakika kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 477 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU