Şişli’de Yeni Başkanını Seçti

şişli rizeliler

Şişli Rizeliler Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği’nin 3. dönem olağan genel kuruluna istişareler ve temayüller sonunda tek liste olarak girildi ve Yahya YILMAZ başkanlığa seçildi.

Yeni Başkan Yahya YILMAZ derneğin hedef ve amaçları hakkında açıklamalarda bulundu.

Yeni dönemde yapacakları çalışmalar için açıklamalarda bulunan Yılmaz” İnsanımıza yeni ufuklar açacağız. Şişli’de yaşayan bütün hemşehrilerimizi hiçbir ayrım yapmadan kucaklayacağız. O nedenle Rize sevdalılarının Şişli adresinde bir araya gelmelerini sağlayacak bir bakış açısıyla hizmete talip olduk. Alışıla gelmiş geleneksel dernek anlayışının dışında tamamen organlara ayrılmış dinamik bir yapıyla Rize’nin adına yakışır şekilde aktif ve takip edilen bir ilgi merkezi olarak faaliyet planlarımızı yapmaya kararlıyız” dedi.

Şişli Rizeliler Eğitim Kültür Ve Dayanışma Derneği başkanı Yahya YILMAZ  “ Şişli’de ikamet eden Rizelilerin çeşitli katmanları ile iştişare edilerek seçilen yönetim kadromuz SEKTÖR ODAKSIZ bir anlayışla oluşturulan dinamik bir yapıdır dedi.

Yahya YILMAZ “Derneğimizin amacı insanımızı buluşturmak, hemşerilik bilincini geliştirmek, yardımlaşma ve dayanışmayı en üst düzeye taşımaktır.Post Modern kültürün saldırısına uğrayarak kültürel değişim sancıları çeken gençlerimizi milli ve manevi değerlerine sahip bireyler haline getirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız…

Şişlide yaşayan bütün Rizelilerle temas kuracağız. Mobil ağlarla onlara ulaşacağız. Teknolojinin bütün imkanlarını kullanarak insanımızı bütünleştireceğiz… Derneğimizin sosyal sorumluluk bilinci ile çocuk okutma, burs verme, zor durumda olan kişilere yardım etme amacı ile, yeni üye olmak isteyen duyarlı insanlarımıza ulaşacağız. Yapacakları çok küçük katkılarla gençlerimizin ufkunu açacağız, onları topluma faydalı bir insan olarak yetiştireceğiz. Bunun için SISLIRIZEDER yazıp 8071 e”  küçük bir bağışta bulunmaları yeterli olacaktır” dedi.şişli rizeliler (1)şişli rizeliler (3)şişli rizeliler (5)şişli rizeliler (6)

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Aralık 2014, 22:04 tarihinde Kültür Sanat, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 445 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU