TOPLANTILARDA TEK BİR KONU BELİRLENECEK

bakan-yazicinin-programlari-iptal-edildi-52807Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize’de İl Koordinasyon Toplantısına başkanlık yaptı.

Bakan Yazıcı, çeşitli ziyaretler için geldiği Rize’de Valilik Mavi Salonda gerçekleştirilen İl Koordinasyon Kuruluna katıldı. Yazıcı’nın başkanlık yaptığı Koordinasyon Kuruluna Rize Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Milletvekili Hasan Karal ile ilgili müdür katıldı.

Yazıcı, toplantı öncesi yaptığı konuşmada üç ay ara ile toplantıları yaptıklarını belirterek, “Bugün gündem maddemiz hükümetimizin kurulduğu günden bu yana son derece önem verdiği, başarılı bir şekilde yürüttüğü ama bütün bunlara rağmen sıkıntıların var olduğu sağlık hizmetleri. Bu alanla ilgili hekim açığı var, sağlık personeli açığı var. Bunların planlanabilmesi için söylenebilecekler var. Bazı fiziksel sorunlarımız var. Bunları değerlendireceğiz” dedi.

Yazıcı, geçmiş toplantılarda bölgede yapılması planlanan bütün projeleri değerlendirdiklerini, bundan sonraki toplantılarda tek bir konu belirleyerek bu konu üzerinde çalışma yapacaklarını sözlerine ekledi.

Yazıcı’nın konuşmasının ardından koordinasyon toplantısı basına kapalı devam etti.

Öte yandan Bakan Yazıcı’nın  Camiler ve Din Görevlileri Haftası ile Avrupa Bölgeler Meclisi 4. Karadeniz Bölgesi gala yemeği programlarının yoğunluk nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

Bakan Yazıcı Rize’deki Karadeniz Zirvesinde

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 04 Ekim 2013, 17:37 tarihinde Ekonomi, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 281 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU