GENÇ MÜSİAD İFTARDA BULUŞTU

Rize Genç MÜSİAD üyeleri her ramazan geleneksel olarak düzenlediği iftar programı ile bu yıl da ailelerin katılımıyla bir araya geldi.

Rize Genç MÜSİAD’ın geleneksel iftar programı, MÜSİAD Rize Başkanı Recep Taylan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ve Rize Genç MÜSİAD üyeleri ailelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

image004Rize Genç MÜSİAD Başkanı Emre Soykan programdaki konuşmasında, “11 ayın sultanı ramazan ayı; huzur, barış, kardeşliğin ve birlik beraberliğin en yüksek seviyeye ulaştığı aydır. Ramazanın bereketiyle günde 2 sefer birlikte aynı sofranın etrafında buluşuyoruz. Bu birlik ve beraberliği hayatımızın her alanına yansıtmanın gayreti içerisindeyiz.  Bu mübarek ayda Türkiye olarak; 80 milyon kenetlenmiş ve tek vücut olmanın heyecan ve gururunu yaşamaktayız. Biz gençler olarak her zaman ülkemize ve şehrimize nasıl daha fazla katma değer üretiriz bunun çaba ve gayreti içerisindeyiz. Genç MÜSİAD olarak gerek ülkemizde, gerekse dünyanın dört bir yanında süren faaliyetlerimiz ve projelerimizle vazifemizi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz.” Şeklinde konuştu.image008thumbnail_image006

image001image002image003image008

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Mayıs 2019, 08:21 tarihinde Genel, Küçük Manşetler, Kültür Sanat, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 506 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU