“HAVA LİMANI KARARINI BAŞBAKANIMIZ VERECEK”

hasan-havalimanı

Rize Millet Vekili Hasan KARAL”Havalimanı konusunda son sözü Başbakanımız verecek. Bütün raporlar Başbakan’ın önünde Havalimanı konusunda nihai kararı Başbakanımız verecek” dedi

HAVALİMANI DOSYASI BAŞBAKAN’IN ÖNÜNDE

Rize’de yapılması planlanan Havalimanı ile ilgili açıklama yapan Hasan Karal biz gerekli çalımları yaptık.Bütün Bakanlıklar nezdinde kapsamlı bir şekilde araştırmamızı ve çalışmalarımızı tamamladık.Rize kamuoyu tarafından yoğun bir istek olduğunu biliyoruz dedi.

Rize Milletvekili Hasan Karal Bugün Rize basını ile buluştu.Mal varlığı, Rize Havalimanı, seçim çalışmaları, Lojistik üst ve daha bir çok konuda açıklamalarda bulundu.

MAL VARLIKLARIMIZI KARŞILIKLI OLARAK DEĞİŞTİREBİLİRİZ

Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal 12 Ekim 2001 yılında siyasete girdim.Ak Parti kurucu il başkanlığı yaptım ve  o dönemden bugüne kadar siyasetin içinde Miletvekili seçildiğimde mal varlığımı TBMM bildirdim.Sayın Bekaroğlu merak ediyorsa mal varlığı bilgimi öğrenebilir.Eğer Bekaroğlu arzu ediyorsa mal varlıklarımızı karşılıklı olarak değiştirebiliriz dedi.

LOJİSTİK ÜST BAŞLIYACAK

Hasan Karal Rize İyidere havzasında yapılması planlanan Lojistik üsttün Bakanlar kurulu kararı çıktı.Bu Rize ve Bölge için büyük bir proje havzanın her iki tarafında çalışmalar başlayacak.Türkiyenin en büyük lojistik üsttü olacak.Ovit tünelinin bitmesiyle bu havza büyük bir değer kazanacak dedi.Ayrıca 250 trilyon değerinde dünyanın en modern bir paketleme tesisini burada yapmayı plandıklarını söyledi.

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 24 Şubat 2014, 15:02 tarihinde Dünya, Ekonomi, Genel, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet, Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 387 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU