Nevapark’tan Kahvaltıda Örnek Uygulama

Boyner Active giyim mağazası, Cafeneva yeme-içme bölümü, 2-7 yaş arası oyun parkı ve kum havuzu bölümleriyle Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezi altında hizmet veren Nevapark Avm’den örnek kahvaltı uygulaması.

Yeni uygulamayla ilgili Nevapark Avm Genel Müdürü Yasin Güloğlu yaptığı açıklamada; “Ülkemizde farklı kahvaltı uygulamarıyla yılda yaklaşık 100 milyar liralık israf ediliyor. İsraf konusunda dünyada maalesef 15. sıradayız ve çöplere atılan ürünlerin %52’si gıdalardan oluşuyor.

2019 yılında Türkiye’de bir ilk olan seçmeli kahvaltı uygulamasını işletmemizde hizmete sunmuş Covid-19 nedeniyle yaşanan pandemi döneminde kaldırmak durumunda kalmıştık.

Geçen yıl Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği (TÜRES) israf nedeniyle serpme kahvaltı yerine seçme kahvaltıya geçme kararını açıklamış bu duruma tekrar dikkat çekmişti.

Bizde Nevapark Avm olarak seçmeli kahvaltı uygulamasını tekrar misafirlerimizin hizmetine sunarak hem israfın önüne geçmek, hem de misafirlerimizin istediği ürüne göre kahvaltı tabağının hazırlanmasını sağlamak için 04/09/2023 pazartesi gününden itibaren her gün 10:00-15:00 saatleri arasında seçmeli kahvaltı uygulamasını misafirlerimizin hizmetine sunma kararı aldık.

Böylelikle istenilen ürüne göre kahvaltı tabağı ve seçilen ürünlere göre tabak fiyatı belirlenmiş olacak. Tüm misafirlerimizi her açıdan memnun etmeyi hedeflediğimiz bu uygulamanın hayırlı olmasını diliyor şimdiden teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Bilgi ve rezervasyon için

04642123030 –

05559779451

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 16 Eylül 2023, 09:42 tarihinde Genel, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 130 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU