KENT KONSEYİ GİRİŞİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Rize Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleri ve havaalanı çalışma grup başkanı kentte havayolu  gelmesi için ziyaretlerine devam ediyor. Kuruluş üyeleri bu program doğrultusunda Rize’ye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Aksoy’yu Ziyaret etti.

 

Rize Kent Konseyi Başkanı ve beraberindeki çalışma grubu üyeleri Rize’ye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Aksoy’yu ziyaret ederek havaalanı için yaptıkları çalışma hakkında bilgi verip destek istediler.

Rize Kent Konseyi Başkanı İbrahim Hakkı ZIRH, havaalanı çalışma grubu başkanı Metin Topçu ve Havaalanı çalışma grubu üyesi Hızıl ÇİL yaptıkları çalışmaları Rize’ye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Aksoy’la paylaştılar.

Rize Kent Konseyi Başkanı İbarih Hakki Zırh “Kentimizin yaşanabilir kentler sıralamasında üst sıralara çıkması için ulaşımın çok önemlidir. Rize Kent Konseyi bu maksatla çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Havalanı çalışma grubunu o nedenle kurduk” diyerek Rize’ye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Aksoy’dan destek istedi.

Rize Kent Konseyi Havaalanı Çalışma Grubu Başkanı Metin Topçu “ Çağı yakalamak istiyorsak havaalanı şarttır. Gelişen ülkemizin gelişen bir ili olmak istiyorsak havaalanının yapımını mutlaka gerçekleştirmeliyiz.dedi

Rize’ye Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Güven Aksoy” Çok başarılı bir çalışma. Sizlerin bu faaliyetleri kentimizi geleceğe taşıyacak önemli adımlardır.

Havaalanı esnaf için çok önemli bir olaydır. Rize başka türlü gelişmez. Bu önemli konuya el attığınız için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

Her konuda sizlerin yanındayız ve bütün çalışmalarınızı gönülden destekliyoruz dedi.

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 05 Aralık 2012, 13:08 tarihinde Ekonomi, Gündem, Küçük Manşetler, Manşet kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 615 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU