NE OLDU PAŞİNYAN

Tepede İHA’larımız, SİHA’larımız, Savaşan Şahinlerimiz, ensede Milli İstihbaratımız, karşılarında yurt içinde yurt dışında kahraman Mehmetçiğimiz.

Zalim, alçak ve hain PKK bitti bitecek. Toplam terörist sayısı 200’ün altına düştü, çok yakın gelecekte 10’lu sayılara düşecek ve yok olup gidecekler.

Çok ağır bedeller ödedik bugüne gelene kadar. “Dolar aldı başını gidiyor” diyenler gelinen noktada neyin başarıldığının farkına bile değiller. Hemen hemen her gün yüreğimizi paralayan acılar yaşamıyoruz. Şükürler olsun ki devletimiz ortaya konulan sarsılmaz irade sayesinde PKK’yı ezdikçe eziyor, adeta belini kırıyor. Yurt içinde veya dışında herhangi bir yerleşim yerine adım atamayan bu alçak örgüt mensupları Bölge halkının kazanılan güveni sayesinde kımıldayamaz hale geldi.

Karabağ savaşında Ermenilerin yardımına koşan alçak örgüt mensupları orada yedikleri demirden darbelerle ne yapacağını şaşırdılar Irak’ın kuzeyinde, Suriye’de, Yurdumuzun her noktasında  kaçacak delik aramaktadırlar. PKK’nın bitmesinin, yok olup gitmesinin bir başka sebebi de bana göre FETÖ alçak örgütünün başarılı bir şekilde deşifre edilmesidir. Yunan’a  sığınan o alçaklar aldıkları istihbaratı Mehmetçiğimiz değil Amerika’ya, Avrupa’ya aktarıyorlardı. Kuyruğu koparılan yılan FETÖ mensupları başarılı operasyonlarla çökertilince PKK ile mücadele nispeten kolay hale geldi.

Azerbaycan Cumhurbaşkanın o sözünü hiç unutmadık.

“Ne Oldu Paşinyan, Reks Edirdin” demişti!

Şimdi PKK’nın ağa babalarına bu sözü demenin tam da zamanıdır.

Akıttıkları kanda boğulan alçakların danışanları karalar bağlamak üzeredirler.

İstedikleri kadar silah, araç gereç versinler. Asla ve asla başaramayacaklar.

Mehmetçiğimizim demir yumruğu akıllarını başlarından alacak ve tarihin tozlu sayfalarında ihanetlerinin bedeli kalın harflerle yazılacaktır.

Ordumuzun önemli bir bölümü doğuda, yurdun her yerinde, Kuzey Irak’ta, Suriye’de kaç yıldır kışlasını terk etmiş, teröristlere göz açtırmamaktadır. Bu durumun maddi karşılığı vardır. Zeytin Dalı, Fırat Kalkanı, Barış Pınarı adları verilen savaşlarda canlarımız gitti maddi ve manevi çok bedeller ödedik.

Rahatımızın, huzurumuzun, düzenimizin, yurdumuzun korunması, kollanması her şeye değerdir.

Vatanımız için her türlü bedel ödemeye değerdir.

Selam ve dua ile.

Metin TOPÇU

22.10.2021

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 22 Ekim 2021, 21:06 tarihinde Köşe Yazarları, Küçük Manşetler, Manşet, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 259 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU