ŞEHİR HASTANESİ PROJESİ İÇİN SON 1 HAFTA

Ordu Şehir Hastanesi’nin proje ihalesinde sona yaklaşılıyor. Şartları yerine getiren firmalardan önümüzdeki hafta mali değerlendirme teklifleri alınacağı ve cuma gününe kadar ihaleyi alan firmanın belli olacağı bildirildi.

Sağlık Bakanlığı İhale Dairesi Başkanlığı tarafından proje ihalesi çıkılan Ordu Şehir Hastanesi ihalesinde sona yaklaşıldı. 6 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilen Ordu 900 Yataklı Şehir Hastanesi (Statik İzolatörlü) Uygulama Projelerinin ve İhale Dokümanlarının Hazırlanması Danışmanlık Hizmet Alımı İşi için 21 firma ihaleye başvuruda bulundu. ‘Belli İstekliler Arasında’ gerçekleştirilen ihalede 21 firma ayrı ayrı incelendi. Yapılan değerlendirmelerin ardından 8 firma yeterlilik alabildi. Söz konusu firma arasında da teknik değerlendirme puanlaması yapıldı. Yapılan değerlendirmelerde 6 firma yeterli puanı aldı.

6 FİRMA TEKLİF VERECEK

Sağlık Bakanlığı İhale Dairesi Başkanlığı’ndan alınan bilgilere göre, önümüzdeki hafta pazartesi günü teknik değerlendirme puanlamasından olumlu puan alan 6 firma mali değerlendirme için davet edildi. Yapılacak olan toplantıda aynı gün firmalardan teklifler alınacak. Yapılacak olan hesaplamaların ardından en gerçekçi ve en düşük fiyatı veren firmaya ihaleyi verecek. İhalenin 10 Ocak cuma günü açıklanması tahmin ediliyor. MUSTAFA KIRLAK-ÖZEL HABER

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 04 Ocak 2020, 10:53 tarihinde Küçük Manşetler, Manşet, Sağlık kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 451 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU