“ZULÜMLERİN SON BULMASINI DİLİYORUM”

bayram mesaji (1)

Rize Kent Konseyi Başkanı Metin Topçu Ramazan Bayramı nedeniyle bayram mesajı yayınladı. Rize Kent Konseyi Başkanı “Müslümanlara yaşatılan vahşetlerin, mezalimlerin, zulümlerin son bulmasını diliyorum” dedi…

Rize Kent Konseyi Başkanı Metin Topçu’nun bayram mesajı :

SEVGİLİ HEMŞERİLERİM…

Rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan bir bayram gününü daha idrak ediyoruz .

Dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı mübarek bayram gününde bütün dünyada insanların kucaklaşmasını, Müslümanlara yaşatılan vahşetlerin, mezalimlerin, zulümlerin son bulmasını diliyorum…

Milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği  bayram gününde, bütün problemlerimizin çözüme kavuştuğu sevgi dolu, huzurlu, nice bayramlar geçirmeyi diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bir Ramazan Bayramını daha idrak ettiğimiz için kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler ediyorum.

Ramazan Bayramının tüm insanlığa ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bütün hemşerilerimin bereketiyle, bolluğuyla gelen Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Metin TOPÇU

Rize Kent Konseyi Başkanı

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 27 Temmuz 2014, 15:25 tarihinde Kültür Sanat kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 232 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU