ORDU’YA, KARADENİZ’E MERHABA

Samsun’la Trabzon arasına yıllarca ihmal edilen şirin ilimizin etkili gazetesi Ordu Olay’da yazmama sebep olan Zeki Mesut Özel beyin şahsında yazar arkadaşlara, ordu halkına ve Karadenizlilere merhaba diyerek başlamak istiyorum yazıma.

Bir gazetecinin, bir gazetenin neleri başarabileceğinin çok önemli bir örneği Zeki Mesut Özel bey ve gazetesi Ordu Olaydır.

Buradan ülkemin insanlarına hitap etme şansını verdikleri için en samimi teşekkürlerimi sunuyorum.

İçte ve dışta çok önemli hadiseler cereyan ederken gayretim, olaylar üzerindeki perdeyi aralayarak halka gerçekleri olabildiğince tarafsız bir şekilde göstermek olacaktır.

Tarafsız derken Ülkemin birliğinden, beraberliğinden, bayrağımdan, dilimden, dinimden yana tarafsız olacağımdan bahsetmediğimi belirtmek isterim. Değerlerim var ve asla o değerlerden taviz vermem.

Yalana, politik hezeyanlara, çirkinliğe oldum olası karşı durdum ve çok bedeller ödedim. İlimin Kalkınması için çok büyük ve kutlu mücadeleler verdim. Ovit tünellerinin yapılması, Rize Erzurum yolu, Rize Artvin Hava limanı, Lojistik merkez, Şehir hastanesi gibi devasa işleri beni takip eden hemşerilerimle birlikte başardık. Şimdi bütün Karadeniz’in, ülkemin dertlerine çareler arayacağım Ordu Olay sayesinde.

Çokça yazma deneyimim olmasına rağmen bugün bayağı heyecanlıyım.

İnşallah yazar arkadaşlarımla, Ordu Olay’ın okuyucu kitlesi ile sağlıklı kontaklar kurarım ve bölgeme, ülkeme faydalı olurum.

Değerli yazar arkadaşlarımın yazdıklarına bakmayı asla ihmal etmem.

Çünkü çok devasa büyük bir derdimiz var!

Karadeniz ülkenin Tren ağından en az pay alan bir bölgesi olduğunun farkında olarak yönetenlerin dikkatini bu konuya çekmek için herkesten yardım istiyorum. Bölünmüş yol artık Karadeniz’e yetmiyor, ki o da İstanbul’a sahilden bağlanmamış. Otoban gerekiyor, Tren yolu ile tanışmak gerekiyor. Ordu Olayın, Zeki Mesut Özel’in hava limanı gibi devasa bir yatırımı Ordu’ya kazandırılmasının ardından beraberce başlattığımız Samsundan Sarp’a hızlı tren kampanyamız gümbür gümbür devam ediyor. Yazar arkadaşlarımın katkılarını rica ediyorum. Bir ve beraber bir ipe asılırsak sesimizi duyurabilir, makus talihimizi yenebiliriz diyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Selam ve dua ile…

08.02.2022

 

 

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 08 Şubat 2022, 14:28 tarihinde Genel, Köşe Yazarları, Küçük Manşetler, Manşet, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 22 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU