Başkan Metin, Müstakil Sohbetler Programının Konuğu oldu

MÜSİAD Rize Şubesinde MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Müstakil Sohbetler’ programına konuk olan Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin iş adamlarına çalışmaları ile ilgili detaylı bilgiler vererek görüş alışverişlerinde bulundu.

Başkan Rahmi Metin;  “Rize Belediye başkalık görevine geldiğimiz günden bugüne bütün mahallelerimizi teknik ekibimizle adım adım gezerek muhtarlarımızdan, vatandaşlarımızdan taleplerini alarak mahallelerimizin bir raporunu hazırladık. Sorunları biliyor ve çözümü noktasında çalışmalarımızı başlattık. Bu çalışma programını öncelik sırasına koyarak mahalle mahalle yürütmekteyiz. Her gün ekibimiz sahada asfalt, beton, duvar çalışması, yol çalışması gibi pek çok konuda çalışmaktadır. Bunun yanında tabi ekonomik olarak belediyemize kaynak getirecek ve tasarruf sağlayacak birçok konuda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sahille ilgili çalışmalarımızı başlattık yürüyüş ve bisiklet yolunda önemli bir aşama kat ettik, önümüzdeki aylarda da beş tane belediye sosyal tesisi kazandıracağız. Birçok yatırımlarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.” Şeklinde konuştu.

Yaklaşık üç saat süren toplantıda Başkan Metin, belediye çalışmaları, yapılması düşünülen yatırımlar, belediyenin ekonomik durumu, kurum işleyişi gibi konularda bilgiler verdi ve toplantıya katılan MÜSİAD üyesi iş adamlarının sorularını yanıtlayarak program sona erdi.

 

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 23 Aralık 2019, 08:04 tarihinde Manşet, Siyaset kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 339 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
ETİKETLER
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU