Dünya 5’den Büyük Mü?

İsrail insanları yakıyor, binaları yerle bir ediyor, GAZZE’de resmen ve açıkça soykırım yapıyor. Dünya sessiz, Müslüman dünya sessiz! Durum böyle olunca BM de tık yok. Karar alsa ne olacak? Konseyin alacağı kararı üyelerden biri veto etti mi o karar geçersiz. Bunu bilen İsrail Amerikan dayısına yaslamış arkasını öldürdükçe öldürüyor, bir milleti dünyanın gözü önünde yok ediyor, topraklarına el koyuyor.

Zülüm arşa çıkmış. Arz inliyor. Dünyada 2 milyar Müslüman başka bir yol bulmalı. Kınamalı ama nasıl? Yerküreyi aşan bir şiddetle ortalığı ayağa kaldırmalı, bu adaletsiz dünyanın 5’ten büyük olduğunu göstermelidir. Hiçbir şekilde mallarını almamalı, her türlü ticaretini yeniden gözden geçirmelidir.

İnternette okuduğum bir öneride “Ümit ediyoruz ki İslam ülkeleri de kendi aralarındaki bu toplantıları sonuçsuz bırakmaz. Sesimizi en yüksek perdeden, bütün mazlumların duyacağı kadar değil, bütün zalimlerin korkacağı kadar çıkartmak zorundayız.” demiş.

Çok haklı bir isyan!

Zalimin yüreğine korku salmadıktan sonra onlarda dur durak olmayacak.

Müslüman kanı akıtmaya, bebeleri, çocukları kadınları öldürmeye devam edecek, 2 milyon insana “ekmek yok, su yok, elektrik yok” demeye devam edecek.

Allah’ım bu nasıl bir zülümdür?

Ey insanlık! Adaletli bir dünya yaratamaz mıyız?

İnsanlık tamamen öldü mü?

Savaş hukukunu hiçe sayan bu alçak katiller, fosfor bombaları dahil her türlü kitle imha silahlını kullanarak bir büyük vahşete imza atıyor.

Buna dur diyecek bir makam, kuruluş yok mu ey!.. rabbim!

Tanrıyı kıyamete zorlamak gibi sapkın bir fikre hizmet eden bu zalimler ne zaman ettiklerinin karşılığını bulacak yüce rabbim!

Zatından başka sığınacağımız yer kalmadı!

Adım adım insanlık yok olmaya gidiyor.

Bir avuç Yahudi’nin koskocaman dünyaya kafa tutması ne ile izah edilir?

Bütün medeniyetini mazlum milletlerin kanıyla kuran alçak, zalim, hain, kuduz olmuş ağzından salyalar akan bu zalimlerden kurtulmak için Allahtan başka ümidimiz yok.

Ya Rabbim!

İhmal etmez ama mühlet verirsin, cezasız bırakmaz fakat cezayı hemen vermezsin, ertelersin ya rabbim!

Mazlumların intikamını al ya rabbim!
Selam ve dua ile…

HABER BİLGİLERİ
Bu haber 17 Ekim 2023, 22:27 tarihinde Köşe Yazarları, Küçük Manşetler, Yaşam, Yazar 1 kategorisinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Haber 119 Kez Okunmuş..
PAYLAŞ
facebook Twitter Frienfeed Twitter Google
YORUM YAZIN
Benzer Haberler
MbTasarıM
MUHLAMA KARADENİZ MUTFAĞI
Yazarlarımız
KARADENİZ VİRA FACEBOOK
Resim Galerisi
PUAN DURUMU